Aktualności

InnoTrans 2018 w Berlinie

Po raz kolejny w Berlinie we wrześniu odbędą się największe na świecie targi poświęcone przede wszystkim transportowi szynowemu.

InnoTrans to miejsce spotkań producentów, przedstawicieli publicznych i prywatnych przedsiębiorstw komunikacyjnych, inżynierów, decydentów z samorządów i ministerstw transportu z całego świata, a także pasjonatów kolejnictwa.

Tegorocznym targom będą towarzyszyć takie spotkania jak m.in.:  Rail Leaders’ Summit – poświęcony kwestiom współpracy międzynarodowej w zakresie kolejnictwa zjazd ministrów transportu i prezesów największych firm zajmujących się transportem kolejowym; Public Transport Formu – forum poświęcone kwestiom przyszłości i rozwoju transportu publicznego, Public Transport & Interiors Hall Forum – forum o wyposażeniu wnętrz pojazdów i usługach dla pasażerów.

Więcej informacji o targach InnoTrans na stronie: www.innotrans.de oraz www.targiberlinskie.pl 

Europejski Kongres Gospodarczy 2018 w Katowicach

W dniach od 14-16 maja 2018 roku odbędzie się 10. Jubileuszowy Europejski Kongres Gospodarczy.

W Europejskim Kongresie Gospodarczym biorą udział zarówno przedsiębiorcy jak i ważne postacie polityki i gospodarki.

W debatach wezmą udział ważne postacie europejskiej polityki i gospodarki, w tym między innymi: Miguel Arias Canete, Cecilia Malmström, Herman Van Rompuy, Dominique Ristori, Justina Mutale, Jorgos Papandreu, Alexander Stubb, Iveta Radičová.

Ogromnie zachęcamy do udziału, dyskusji i spotkań w kuluarach i do spotkania z nami.
Więcej informacji na temat Kongresu tutaj: www.eecpoland.eu